Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar

 • €170
Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7662
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar

Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €170

Përmbledhje

Property ID: 7662
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7662
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 120

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar prane stacionit te trenit. Apartamenti eshte ne katin e 6 me ashnensor dhe ndertimi eshte i pa demtuar nga termeti. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje soxhorno te madhe.
Zona eshte shume e pelqyeshme pasi ka prane , tregun fruta-perime, stacionin e trenit, shkollat, qendren etj.

 • Address Rruga Adria, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7662
 • Cmimi: €170
 • Property Size: 120 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!