Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar

 • €400
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7014
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 175.5

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 7014
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7014
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 175.5

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar tek Vila e Zogut.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres  dhe te preferuar te qytetit ku mundeson edhe pamjen nga deti.

Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 3-te dhe ka nje siperfaqe prej 175.5 m2. Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi ku njera prej dhomave te gjumit disponon edhe nje ballkon me pamje nga deti , songiorno , kendi i gatimit , nje koridor i madh ku te shoqeron ne te gjitha ambientetn e shtepise , 2 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti eshte i mobiluar i gjithi i ri , i pajisur me kondicioner dhe ploteson te gjitha kushtet.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar

 • Address Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7014
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 175.5 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!