Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh

 • €250
Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh

Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete te plazhit gjithashtu prane shkolles , marketeve , farmacive etj.

Apartamenti eshte i organizuar ne : 2 dhoma gjumi , nje salle ndenjeje , kend gatimi , tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti eshte i kompletuar me mobilje te reja.

 • Address Pavaresia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7506
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 60 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard

€109,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 109

Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar

€170
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

Jepet Apartament 2+1 me qera i mobiluar

€130
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 80

Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga

€80,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 107

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!