Jepet me qera apartament 2+1 ne lagjen nr.7

 • €250
L.7 durres
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8983
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Jepet me qera apartament 2+1 ne lagjen nr.7

L.7 durres
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 8983
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8983
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne lagjen nr.7  Durres. Apartamenti eshte 90m² total,kati i 2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi,nje e madhe dhe nje e vogel,soxhorno, kendi i gatimit, ballkoni dhe tualeti. Ndertesa eshte e re me ashensor dhe ndodhet shume prane rruges kryesore(shkolla 2 gjelat,)

 • Address L.7 durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8983
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

€300
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!