Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

 • €300
Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10398
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender

Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 10398
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 10398
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar ne qender, prane bulevardit Durres. Apartamenti ndodhet ne zone te qete dhe shume prane qendres.
Eshte ne katin e 2 dhe mobilimi eshte totalisht i ri

 • Address Rruga Kumini, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10398
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet 2+1 pamje nga deti

€85,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 115

Apartament 2+1 pamje nga deti Qerret

€125,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 92

Shitet apartament 2+1 i kompletuar prane Drejtoris Policis

€110,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garage: 1
 • 110

Jepet me qera apartament 2+1 Durres

€200
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 85

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!