Jepet me qera Apartament 2+1 i kompletuar me Jacuzzi

 • €400
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100
Me Qira Okazione
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 12270
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 100

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 i kompletuar prane Gjykates ne Durres.
Apartamenti eshte ne katin e 3 te nje ndertimi privat me oborr te vogel.
Organizohet me 1 dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh me 3 shtreter, ka nje koridor, soxhorno, aneks te vogel gatimi, ballkon dhe wc me Jacuzzi.
Apartamenti ka hyrje private dhe eshte totalisht i kompletuar, ka kondicioner ne cdo ambjent dhe eshte e shtruar me parket.
Cmimi 400 euro ne muaj

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 12270
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!