Jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar

 • €250
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8023
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112

Jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 8023
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 8023
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 112

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 i kompletuar prane ish- Urt.
Apartamenti eshte i sapo kompletuar dhe organizohem me 2 dhoma gjumi 2 tualete, soxhorno dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 9 me ashensor. Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8023
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 112 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!