Jepet me qera apartament 1+1

 • €130
Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6068
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Jepet me qera apartament 1+1

Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €130

Përmbledhje

Property ID: 6068
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 6068
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Jepet me qera apratament 1+1 tek çezma e ferrës.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe pranë qendrës.

Banesa disponon sallë ndenje , kënd gatimi , dhomë gjumi , tualet dhe një verandë.

Mobilimi është i ri.

 

 • Address Rruga Agimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6068
 • Cmimi: €130
 • Property Size: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Lori Fast
 • Lori Fast

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Lori Fast
 • Lori Fast
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!