Jepet me qera Apartament 1+1 pa mobiluar ne qender

 • €220
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
Jepet me qera Apartament 1+1 pa mobiluar ne qender
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9231
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Jepet me qera Apartament 1+1 pa mobiluar ne qender

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220

Përmbledhje

Property ID: 9231
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9231
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1 pa mobiluar ne qender, prane Bulevardit tek lagja nr.11
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te banimit me ashensor. Siperfaqja e tij eshte 80m dhe organizohet me nje koridor, dhome gjumi e pa mobiluar, aneks gatimi i kompletuar dhe soxhorno eshte e paisur me minibar, tv dhe kondicioner.
Mobilimi eshte i ri dhe i pa perdorur ndonjer.
Cmimi eshte pak i diskutueshem

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9231
 • Cmimi: €220
 • Property Size: 80 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!