Jepet me qera apartament 1+1 ne plepa

 • €120
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7477
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • 0
 • Lot m²

Jepet me qera apartament 1+1 ne plepa

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 7477
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7477
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 52
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne plepa.

Apartamenti ndodhet ne plazh ne zonen e plepave gjithashtu ndodhet shume prane stacionit te autobusave dhe gjithashtu prane marketeve etj. Eshte i mobiluar dhe organizohet nga nje dhome gjumi , nje salle ndenjeje , tualet dhe ballkon.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7477
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 52 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!