Jepet me qera apartament 1+1 ne plazh

 • €120
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
Me Qira Okazione Perditesuar
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 7510
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne plazh , ne nje zone te qete te dhe gjithashtu prane marketeve , farmacive etj.

Eshte i organizuar ne : nje dhome gjumi , nje salle ndenjeje , nje tualet dhe ballkon.

Apartamenti eshte i kompletuar me mobilje te reja.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 7510
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 50 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!