Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

 • €300
L.3 Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10358
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

L.3 Durres
 • €300

Përmbledhje

Property ID: 10358
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10358
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 65

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres.Apartamenti ndodhet prane zyres se tatim taksave durres.Ndertese e re e sapoperfunduar,ne katin 4 me ashensor dhe perbehet nga dhoma gjumit, soxhorno, tualeti dhe ballkoni,total 65m2. Eshte i gjithi i mobiluar

cmimi 300€/muaj

 • Address L.3 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10358
 • Cmimi: €300
 • Property Size: 65 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Shitet apartament okazion 1+1 plazh durres

€32,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 100

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!