Jepet me qera apartament 1+1 i pamobiluar

 • €200
L.7 Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8989
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Jepet me qera apartament 1+1 i pamobiluar

L.7 Durres
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 8989
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8989
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i pamobiluar L.7 Durres.

Apartamenti eshte 90m² total,ndodhet ne nje ndertese te re kati 5 me ashensor dhe perbehet nga soxhorno, dhoma e gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti ndodhet afer shkolles 2 gjelat

Orientimi jug dhe perendim

 1. Çmimi 25000L/muaj (pak i diskutueshem)
 • Address L.7 Durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8989
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 90 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€27,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Dr

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Shitet Apartament 1+1 tek stacioni trenit

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!