Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar

 • €210
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7293
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €210

Përmbledhje

Property ID: 7293
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7293
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 200

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne lagjen numer 5.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete prane qendres.
Eshte ne katin e fundit me ashensor dhe ka te drejte shfrytezimi te taraces.
Ka nje siperfaqe totale prej 200 m2 dhe fizike prej 107 m2. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 salle ndenjeje , kend gatimi , tualet dhe nje verande prej 93 m2.

Apartamenti eshte i pajisur me kondicioner.

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7293
 • Cmimi: €210
 • Property Size: 200 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!