Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

 • €250
Rr. Taulantia Lgj.1 Durres
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9790
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

Rr. Taulantia Lgj.1 Durres
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 9790
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9790
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres.Apartamenti ndodhet ne ndertese te re kati 5 me ashensor.

Soxhorno,dhoma gjumit,kendi i gatimit, ballkon me pamje nga deti dhe tualeti.

cmimi 250€/muaj

 • Address Rr. Taulantia Lgj.1 Durres

Detajet

 • Property ID: 9790
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 70 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!