Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne plazh

 • €200
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne plazh

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne plazh prane rrotes e kuqe.

Ndodhet ne nje zone te qete te plazhit dhe gjithashtu prane shkolles , marketeve , farmacive etj.

Ka nje organizim te rregullt si : nje dhome gjumi , nje salle ndenjeje , kend gatimi , tualet dhe nje ballkon ku mundeson edhe pamjen nga deti.

Apartamenti eshte i kompletuar i gjithi me mobilje te reja.

 

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7500
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 50 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Apartament 1+1 prane Stadiumit

€28,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Okazion shitet apartament 1+1 ne Vollga

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Jepet me qera apartament 1+1 ne plazh

€120
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Jepet me qera apartament 1+1 ne plepa

€120
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 52

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!