Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

 • €200
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9912
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 9912
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 9912
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar, prane Koder Viles ne  Lagjen Nr.2 Durres
Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi 2 katesh.
Mobilimi eshte i ri dhe ofron post parkimi, pamje nga deti.
Cmimi eshte 200 euro ne muaj.

 • Address Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9912
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar vollga Durres

€250
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!