Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

 • €200
Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8099
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 75

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 8099
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 8099
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 1
 • Garage
 • 75

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria ne katin e 2. Ndodhet ne zonen e plazhit, prane Florides. Ndertimi eshte cilesor, ofron siguri, kamera, parkim te sigurte. Organizohet me 1 dhome gjumi, sallon ndenje, dhome gatimi e ngrenie dhe tualet. Apartamenti eshte me mobilim te sapo perfunduar dhe i pa banuar me pare.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8099
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 75 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Garage: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!