Jepet me qera apartament 1+1 Durres

 • €180
Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10213
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Jepet me qera apartament 1+1 Durres

Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2001, Albania
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 10213
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 10213
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 80

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 Durres.Apartamenti ndodhet prane gjimnazit gjergj kastrioti ne katin e pare. Perbehet nga nje dhome gjumi e madhe,soxhorno kend gatimi dhe tualeti,total 80m2.

Cmimi 180€/muaj (te perfshira ne cmim jane dritat dhe uji)

 • Address Durazzo, Prefettura di Durazzo, Shqipëria veriore, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10213
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 80 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 L.18 durres

€35,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 56

Shitet apartament 1+1 prane detit Qerret Kavaje

€52,500
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

Shitet apartament 1+1 me pamje nga deti Qerret

€61,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 61

Jepet me qera apartament 1+1 mobiluar qender durres

€300
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 65

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!