09:00 - 18:00

E Hene - E Shtune

Durres, Albania

Lagja nr.11

+355696181261

info@fastagency.al

Cmimi: From to

Compare Listings

Jepet me qera ambjenti Durres

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
€1,000

Pershkrimi

Jepet me qera ambjenti prane qendres ne lagjen nr.2 Ambjenti organizohet ne 2 kate. Kati pare eshte 240m² ku eshte salla, banaku, nje ambient ne podium, 2wc, dhoma personelit dhe guzhina. Kati dyte eshte 160m² dhe organizohet nga salla , zyra dhe nje Ballkon.

Per me teper na kontaktoni

 235 Shikime total,  6 Shikime sot

 • Address: Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City: Durres
 • Zip/Postal Code: 2001
 • Country: United States

Detajet

 • Cmimi: €1,000
 • Siperfaqja prones: 400 m²
 • Dhoma Gjumi: 1
 • Banjot: 2
 • Year Built: 2006
 • Tipi prones: Lokale
 • Statusi prones: Me Qira

Informacioni i kontaktit

Fast Imobiliare
Fast Imobiliare
+355696181261+355696181261

Merr informacion rreth kesaj prone

Prona te ngjashme

€350
Ambient komercial me qera

Ambient komercial me qera

Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Bath: 1m²: 100

Ambjent Comercial

Fast Imobiliare

2 weeks ago

€350

Bath: 1m²: 100

Ambjent Comercial

2 weeks ago

€1,200

Ambient me qera ne qender

Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Banjo: 2m²: 120

Dyqane

Fast Imobiliare

2 months ago

€1,200

Banjo: 2m²: 120

Dyqane

2 months ago


No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
Jepet me qera Apartament 2+1

PREVIOUS PROPERTY

Jepet me qera Apartament 2+1 i kompletuar

NEXT PROPERTY

Okazion Shitet ambienti ne Durres. Investim i sigurte

Okazion Shitet ambienti ne Durres
Open chat
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!