Jepet me qera ambjenti prane Muzeumit

 • €180
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8256
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 30

Jepet me qera ambjenti prane Muzeumit

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 8256
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 8256
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 30

Përshkrimi

Jepet me qera ambjenti prane Muzeumit ne katin e pare, shume prane rruges kryesore Aleksander Goga. Ambjenti eshte i pershtatshem per parukeri, estetise, zyre dhe klinika. Ofron vetrate rreklamuese ne rruge. Siperfaqja eshte 30m. Cmimi eshte 180 euro ne muaj

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 8256
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 30 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

€750
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!