Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres

 • €550
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 9619
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103

Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €550

Përmbledhje

Property ID: 9619
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 9619
 • Property ID
 • 4
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 103

Përshkrimi

Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres.Jepet me qera ambienti 103 metra katrore. Kati 0. Fasada qe sheh nga rruga kryesore eshte 12 metra linear. Dy tualete dhe uje te ngrohte.
Ndodhet tek Muzeumi ne qender. Shume i pershtatshem per klinika, zyra, etj.
Cmimi eshte 550 euro i diskutueshem.

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9619
 • Cmimi: €550
 • Property Size: 103 m²
 • Bedrooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambjent me fasad ne katin e dyte per zyre

€210
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 26

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

€500
Zyra
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 174

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!