Jepet me qera ambjenti ne bulevard

 • €750
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10153
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Jepet me qera ambjenti ne bulevard

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €750

Përmbledhje

Property ID: 10153
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 10153
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 150

Përshkrimi

Jepet me qera ambjenti ne bulevard, me siperfaqje rreth 150m.
Ambjenti eshte open space dhe ka dy aksese te ndryshme. Ka te instaluara sistem aspirimi dhe kondicionimi. Ndricimi eshte i gjithi Led.
Ka vetrat rreklamuese te dukshme ne bulevard.
E pershtatshme per lokal, klinike, zyre, etj

 • Address Bulevardi Dyrrah, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 10153
 • Cmimi: €750
 • Property Size: 150 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet lokali tek lulishtja

€300,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera ambjent open space ne qender

€1,500
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • 308

Jepet me qera Objekt multifunksional ne Shkozet

€3/euro/m
Ambjent Comercial
 • Banjo: 8
 • 1350

Jepet me qera Magazine ne Shkozet me parking

€600
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 260

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!