Jepet me qera ambjent prane unazes re

 • €500/muaji
Rruga e Unazës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7920
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • 500
 • Lot m²

Jepet me qera ambjent prane unazes re

Rruga e Unazës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €500/muaji

Përmbledhje

Property ID: 7920
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7920
 • Property ID
 • 5
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 200
 • 500
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent prane unazes re, parkimi rrotullimeve,bar-lavazh – zyre dhe poste . toke me siperfaqe rreth 150m, ambjent zyre dhe bar-kafe rreth 130m dhe hapesire te pershtatshme per lavazh rreth 200m. Siperfaqja totale 500m.
Mundesi e mire biznesi pasi ndodhet ne vije te pare me autostraden dhe shume prane rreth

 • Address Rruga e Unazës, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7920
 • Cmimi: €500/muaji
 • Property Size: 200 m²
 • Land Area: 500 m²
 • Bedrooms: 5
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 300
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Dyqan rruges per te Gjiri i lalzit

€120,000
Dyqane
 • Banjo: 2
 • 211

Ambjent me qera per servise dhe lavazhe

€200
Magazina
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Garages: 2
 • 80

Jepet me qera Ambjent Biznesi me vetrat Xhami

€180
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

Jepet me qera zyra prane bulevardit

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!