Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

 • €370
Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8937
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €370

Përmbledhje

Property ID: 8937
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8937
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 70

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte ne qender ne lagjen nr.6 prane qendres. Ambjenti eshte i organizuar me siperfaqje totale 70m dhe fasade xhami buze rruge.
Ambjenti eshte open space dhe i pershtatshem per klinika, zyra, call center etj.
Aktualisht i paisur me tavolina dhe instalime per call center.
Ka tualet, klima, ndricim led.
Cmimi i diskutueshem.
Per me teper info na kontaktoni

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8937
 • Cmimi: €370
 • Property Size: 70 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambjent me fasad ne katin e dyte per zyre

€210
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 26

Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres

€550
Zyra
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 103

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

€550
Zyra
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 150

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

€500
Zyra
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 174

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!