Jepet me qera ambienti ne rruge kryesore

 • €800
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6516
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 160
 • Lot m²

Jepet me qera ambienti ne rruge kryesore

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €800

Përmbledhje

Property ID: 6516
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6516
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 120
 • 160
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet me qera ambienti ne rruge kryesore prane muzeumit.
Ambienti eshte i organizuar ne 3 ambiente dhe oborr rreth 50m ne rruge kryesore.
Ne katin e pare jane 2 ambiente te ndara me siperfaqje 16m dhe 30m ndersa kati i dyte eshte me siperfaqie rreth 60m i gjithi me fasade ne rrugen krysore

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6516
 • Cmimi: €800
 • Property Size: 120 m²
 • Land Area: 160 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!