Jepet me qera ambienti komercial

 • €500
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet me qera ambienti komercial

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €500

Përshkrimi

Jepet me qera ambienti komercial , pallati i FLY.

Ambienti ndohet në një zonë të populluar në qendër është kati i parë buzë rruge.

Ka një hapsirë prej 60 m2. Kjo hapsirë është e organizyar ne dy pjesë : zyrë dhe hapsirë e shfrytëzueshme.

 194 Shikime total,  5 Shikime sot

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 5437
 • Cmimi: €500
 • Property Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambient komercial me qera ne qender

€500
Ambjent Comercial
 • Banjo: 2
 • 84

Ambient komercial me qera prane FlagShip

€200
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 11

Ambient komercial me qera prane FlagShip

€150
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 11

Jepet ambient komercial me qera tek Spitali

€120
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!