Jepet me qera ambient komercial lagja 11

 • €120
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6972
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 28

Jepet me qera ambient komercial lagja 11

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 6972
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 6972
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 28

Përshkrimi

Jepet me qera ambient komercial lagja 11 , Rruga “Mustafa Varoshi”.

Ambienti ndodhet ne nje rruge ku ka levizje gjate gjithe kohes.

Ka nje siperfaqe prej 28 m2 , lartesi prej 3.5 metrash gjithashtu disponon dhe nje tualet.

I pershtatshem per zyra , rrobaqepsi etj.

CMIMI I DISKUTUESHEM.

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6972
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 28 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!