Jepet me qera ambient komercial prane qendres

 • €120
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7375
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 20

Jepet me qera ambient komercial prane qendres

Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €120

Përmbledhje

Property ID: 7375
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 7375
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 20

Përshkrimi

Jepet me qera ambient komercial prane qendres ne lagjen numer 6-te , prane kopshtit “Sotir Noka”.

Ambienti ndodhet buze rruges ne nje zone te populluar te qendres.

Ka nje siperfaqe prej 20 m2 si dhe gjithashtu disponon dhe nje tualet.

I pershtatshem per biznese te ndryshme.

 • Address Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7375
 • Cmimi: €120
 • Property Size: 20 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!