Jepet me qera ambient biznesi Durres

 • €1,500
Prane deges se policise Dr
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9571
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 180

Jepet me qera ambient biznesi Durres

Prane deges se policise Dr
 • €1,500

Përmbledhje

Property ID: 9571
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9571
 • Property ID
 • 2
 • Bathrooms
 • 180

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi Durres.Ambienti ndodhet prane deges se policise Durres,ne total 180m dhe eshte i gjithi i kompletuar dhe i gatshem per pune. Mund te perdoret per call center,zyra biznesi, klinika etj.

Ka 2 hyrje-dalje,nje me ashensor dhe nje nga shkallet,sistem survejimi kamerash dhe sistem aspirim kondicionimi.

 • Address Prane deges se policise Dr

Detajet

 • Property ID: 9571
 • Cmimi: €1,500
 • Property Size: 180 m²
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!