Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

 • €400
L.18 durres
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9856
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 200

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

L.18 durres
 • €400

Përmbledhje

Property ID: 9856
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 9856
 • Property ID
 • 1
 • Bathroom
 • 200

Përshkrimi

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18.  Ambienti eshte ne total 200m dhe i disponueshem per aktivitet.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme si lavanderi,magazine etj.

Çmimi 400€/muaj

Prona te ngjashme: Kliko Ketu

 • Address L.18 durres
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 9856
 • Cmimi: €400
 • Property Size: 200 m²
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Jepet ambjent me qera buze rruge prane qendres

€420
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 55

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Maldi Xheneti
 • Maldi Xheneti
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!