Jepet me qera Apartament 2+1 i arreduar ne Plazh

 • €450
Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90
Me Qira Perditesuar
Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €450

Përmbledhje

Property ID: 11142
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Apartament me qera ne plazh hekurudha.
Ndodhet ne vijen e pare ,1 m larg nga deti.
Zona eshte mjaft e njohur dhe ofron shume lehtesira, mund te gjeni shume lokale, restorante dhe dyqane.
Apartamenti 2+1 eshte i perbere nga dhoma e ndenjes ku ndodhet nje divan, nje krevat tek edhe nje krevat marinar, 1 dhome gjumi me krevate dopio, kuzhina e kompletuar ,tualeti dhe ballkon me pamje nga deti.Akomodimi permban mobilje moderne, internet, televizor dhe  kondicioner.Hapesira e bollshme ,kati 3 me ashensor.
Akomodimi permban mobilje moderne, internet, televizor dhe kondicioner.

 • Address Pavarsia, Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 11142
 • Cmimi: €450
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings

Enquire About This Property

Prona të ngjashme

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!