Jepet Magazine me qera Durres prane qendres

 • €700
Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet Magazine me qera Durres prane qendres

Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €700

Përshkrimi

Jepet magazine me qera Durres prane qendres

Magazina ndodhet prane zones se “Kuminit”.

Ka nje siperfaqe prej 220 m2 dhe eshte 2 kate dhe eshte i favorshem per cdo lloj aktiviteti.

 • Address Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7148
 • Cmimi: €700
 • Property Size: 220 m²
 • Tipi Pronës: Magazina
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!