Jepet kapanon me qera

 • €2,400
Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet kapanon me qera

Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €2,400

Përshkrimi

Jepet kapanon me qera në zonën e Shkozetit.

Ndodhet buzë rruge .

Ambienti ka një sipërfaqje prej 1600 metrash dhe është i shfrytëzueshëm për cdo lloj aktiviteti.

 100 Shikime total,  4 Shikime sot

 • Address Shkozet, Rruga Andon Boshnjaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 5989
 • Cmimi: €2,400
 • Property Size: 1600 m²
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet ambient komercial me qera

€500
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 100

Jepet ambient komercial me qera

€180
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 50

Jepet ambient komercial me qera

€190
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 40

Jepet ambient komercial me qera

€200
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 35

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!