Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit

 • €100
Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 7330
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • 0
 • Lot m²

Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit

Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €100

Përmbledhje

Property ID: 7330
 • Gazoniere
 • Tipi Pronës
 • 7330
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet gazoniere me qera prane Ures se Dajlanit,

Gazonieria eshte e kompletuar. Ka nje siperfaqe prej 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 6-te  me pamje nga deti

Mobilimi eshte i ri.

 • Address Rruga Pavarësia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7330
 • Cmimi: €100
 • Property Size: 50 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Gazoniere
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Gazoniere Okazion ne Plepa

€23,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Gazoniere për qera ditore

€18
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 50

Okazion Shitet apartament Mali Robit

€26,000
Gazoniere
 • Dhm: 1
 • Banjo: 2
 • Garage: 1
 • 44

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!