Jepet Apartament 3+1 prane Bulevardit

 • €750
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6780
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 150

Jepet Apartament 3+1 prane Bulevardit

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €750

Përmbledhje

Property ID: 6780
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 6780
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 3
 • Bathrooms
 • 150

Përshkrimi

Jepet Apartament 3+1 prane Bulevardit, me qira ,i kompletuar ne qender. Zona eshte lagjan nr. 11 , Bulevard. Apartamenti eshte ne katin e 2 me ashensor dhe perbehet nga 3 dhoma gjumi , dhome ndenje me bufe gatimi , 2 ballkone , 2 tualete dhe dhoma e lavanderis. Apartamenti eshte i veshur i gjithi me parket cilesor. Arredimi eshte i gjithi i ri dhe i pa perdorur.
Cmimi eshte i diskutueshem

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6780
 • Cmimi: €750
 • Property Size: 150 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 3
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 3+1 Durres

€125,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 194

Shitet papafingo okazion 3+1 shkembi kavajes

€100,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 130

Shitet super apartament 3+1 i investuar prane qendres

€180,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 180

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

€600
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 130

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!