Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

 • €600
Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9880
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar

Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €600

Përmbledhje

Property ID: 9880
 • Apartamente 3+1
 • Tipi Pronës
 • 9880
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 130

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 me qera ne qender i sapo kompletuar, ne qender prane Amfiteatrit. Zona eshte e qete dhe e paster, ofron te gjitha facilitet sic jane, markete, shkolla, shetitore, farmaci, Albania Collges etj.
Ndertimi eshte cilesor dhe administrohet, apartamenti ndodhet ne katin e trete dhe organizohet me 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon te madh dhe soxhorno.
Mobili eshte i ri me arredim bashkohor dhe i pa perdorur me pare . Ambjenti ka Klima ne cdo dhome dhe ne soxhorno.
Gjithashtu eshte e paisur me te gjitha setet e fjetjes, gatimit etj
Apartamenti eshte shume komod dhe cilesor.

 • Address Rruga Anastas Durrsaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 9880
 • Cmimi: €600
 • Property Size: 130 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 3+1 ne Vollga me pamje nga deti

€96,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 160

Jepet me qera apartament 3+1 i mobiluar Durres

€400
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 140

Shitet apartament 3+1 okazion plazh Durres

€63,500
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 1
 • 117

Shitet super apartament 3+1 cilesor ne qender te Durresit

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 132

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!