Jepet apartament 3+1 me qera ne lagjen numer 5

 • €220
 • €200
Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet apartament 3+1 me qera ne lagjen numer 5

Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220
 • €200

Përshkrimi

Jepet apartament 3+1 me qera ne lagjen numer 5.

Apartamenti ndodhet ne nje zone prane qendres. Eshte ne katin e 5-te me ashensor , jo i fundit.

Ka nje siperfaqe prej 160 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , songiorno , 2 tualete dhe 3 ballkone.

Apartamenti eshte i pa mobiluar.

 • Address Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7416
 • Cmimi: €220
 • Property Size: 160 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 3+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Papafingo me dy apartamente 1+1

€65,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 121

Okazion Shitet apartament 3+1 prane stadiumit

€75,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 125

Shitet apartament 3+1 ne qender te Flag Ship

€130,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 145

Shitet apartament 3+1 tek Sefere Efendiu

€110,000
Apartamente 3+1
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • 168

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!