Jepet apartament 2+1 me qera

 • €180
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6242
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 148

Jepet apartament 2+1 me qera

Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 6242
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6242
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 148

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera në zonën e ish-rajonit.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë dhe prane qendrës , pranë marketeve etj.

Banesa disponon 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , 2 tualete .

Ka një hapsirë të mirë organizuar.

 

 • Address Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 6242
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 148 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!