Jepet apartament 2+1 me qera te spitali

 • €200
Çajupi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6427
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Jepet apartament 2+1 me qera te spitali

Çajupi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200

Përmbledhje

Property ID: 6427
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 6427
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 90

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera te spitali.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë pranë qendrës. (Shiko edhe apartamente te tjera)

Ndodhet në  katin e 3-të të objektit 3 katësh dhe ka një sipërfaqe prej 90 metrash.

Apartamenti disponon 2 dhoma gjumi , sallë ndenjeje , kënd gatimi , ballkon dhe tualet.

Mobilimi është i ri .

 

 • Address Çajupi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6427
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 90 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament okazion 2+1 Golem(Fafa grand blue)

€105,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 105

Okazion Shitet apartament 2+1 prane Detit ne Golem

€63,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

Okazion Shitet Apartamenti 2+1 ne Golem

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 83

Shitet apartament okazion 2+1 qender Durres

€50,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 90

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!