Jepet apartament 2+1 me qera prane Vollges

 • €250
Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7179
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • 0
 • Lot m²

Jepet apartament 2+1 me qera prane Vollges

Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250

Përmbledhje

Property ID: 7179
 • Apartamente 2+1
 • Tipi Pronës
 • 7179
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 80
 • 0
 • Lot m²

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera prane Vollges

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit.

Ndodhet ne katin e 3-te , jo te fundit. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe eshtet i orgnizuar ne 2 dhoma gjumi , songiorno , kend gatimi , tualet dhe nje ballkon te mbyllur me vetrat xhami.

 • Address Rruga Taulantia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7179
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 80 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 2+1 L.18 durres

€55,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 98

Jepet me qera apartament 2+1 L.17

€240
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 100

Jepet me qera apartament 2+1 per student

€180
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Shitet Apartament 2+1 Gjykata

€73,000/i kompletuar
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 86

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!