Jepet apartament 2+1 me qera prane kopshtit “Sotir Noka”

 • €200
 • €220
Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet apartament 2+1 me qera prane kopshtit “Sotir Noka”

Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €200
 • €220

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera i kompletuar prane kopshtit “Sotir Noka”.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te me ashensor . Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe eshte i organozuar ne 2 dhoma gjumi , nje salle ndenjeje , kend gatimi , tualet.

Mobilimi eshte i ri.

 • Address Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7410
 • Cmimi: €200
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard

€109,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 109

Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar

€170
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

Jepet Apartament 2+1 me qera i mobiluar

€130
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 80

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 60

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!