Jepet Apartament 2+1 me qera i mobiluar

 • €130
 • €130
Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet Apartament 2+1 me qera i mobiluar

Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €130
 • €130

Përshkrimi

Jepet me qera Apartament 2+1 i mobiluar. Ndodhet ne zone e kenetes tek semafori i pare. Apartamenti eshte i pa demtuar nga termeti dhe ofron hapersir parkimi. Organizohet nga soxhorno, dhoma ciftit dhe dhoma e femijeve.
Zona eshte e qete dhe e paster.

 • Address Rruga Vëllazërimi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7574
 • Cmimi: €130
 • Property Size: 80 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Papafingo 2+1 ne bulevard

€109,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 109

Jepet me qera apartament 2+1 i pa mobiluar

€170
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 120

Jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar ne plazh

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 60

Okazion shitet apartament 2+1 ne Vollga

€80,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 107

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!