Jepet apartament 2+1 me qera ne Durres

 • €180
Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet apartament 2+1 me qera ne Durres

Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €180

Përshkrimi

Jepet apartament 2+1 me qera ne Durres ,prane Spitalit.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë pranë qendrës.

Eshte në katin e 8-të me ashensor , jo i fundit, ka një sipërfaqe prej 100 m2 dhe

është i organizuar nga 2 dhoma gjumi , salle ndenjeje ku ndodhet dhe këndi i gatimit , ballkon , tualet.

Apartamenti jepet me qera i pa mobiluar vetëm me kënd gatimi.

 210 Shikime total,  2 Shikime sot

 • Address Rruga Eqerem Shijaku, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 6673
 • Cmimi: €180
 • Property Size: 100 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 2+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion Shitet Apartament 2+1+2

€70,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 127

Apartament 2+2+2 jepet me qera

€250
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 160

Okazion shitet apartamenti 2+1 qender

€52,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 100

Okazion shitet apartament 2+1 qender

€62,000
Apartamente 2+1
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 97

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!