Jepet apartament 1+1 me qera i mobiluar

 • €150
Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7247
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Jepet apartament 1+1 me qera i mobiluar

Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €150

Përmbledhje

Property ID: 7247
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7247
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 60

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me  qera i mobiluar ne qender , prane shkolles Gjergj Kastrioti.

Apartamenti ndodhet ne nje zone te preferuar te qytetit ku ploteson te gjitha facilitetet , ndodhet prane shkolles , marketeve , farmacive etj.

Eshte i organizuar ne 1 salle ndenjeje , 1 dhome gjumi dhe tualet.

 • Address Rruga Egnatia, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7247
 • Cmimi: €150
 • Property Size: 60 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!