Jepet apartament 1+1 me qera

  • €300
Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Jepet apartament 1+1 me qera

Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
  • €300

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 në zonën e “Kuminit” Durrës.

Apartamenti ndodhet në një zonë të qetë në qendër.

Disponon 1 sallë ndenje , kënd gatimi , 1 dhomë gjumi , ballkon , tualet.

Apartamenti jepet me qera në të dyja opsionet i mobiluar dhe i pamobiluar,

  • Address Rruga Kumini, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

  • Property ID: 6249
  • Cmimi: €300
  • Property Size: 80 m²
  • Bedroom: 1
  • Bathroom: 1
  • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
  • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
  • Fast Imobiliare
  • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet Apartament 1+1 ke Shkembi Kavajes

€37,500
Apartamente 1+1
  • Dhm: 1
  • Banjo: 1
  • 63

Shitet Apartament 1+1 tek Shkembi Kavajes

€30,000
Apartamente 1+1
  • Dhm: 1
  • Banjo: 1
  • 60

Okazion shitet apartament 1+1 prane Kazazit

€600/metri
Apartamente 1+1
  • Dhm: 1
  • Banjo: 1
  • 66

Jepet me qera Apartament 1+1 i kompletuar ne Iliria

€200
Apartamente 1+1
  • Dhm: 1
  • Banjo: 1
  • Garage: 1
  • 75

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
  • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!