Jepet apartament 1+1 me qera tek muzeumi

 • €220
Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7341
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75

Jepet apartament 1+1 me qera tek muzeumi

Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €220

Përmbledhje

Property ID: 7341
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7341
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 75

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qera tek muzeumi ne lagjen nume 6-te.

Apartamenti ndodhet ne qender , ne zonen me te preferuar te qytetit.

Ndodhet ne katin e 6-te me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 75 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , salle ndenjeje , ambient ngrenie dhe gatimi te vecuar, ballkon dhe tualet.

Mobilimi eshte i ri.

 • Address Rruga Andon Naçi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7341
 • Cmimi: €220
 • Property Size: 75 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Okazion shitet apartament 1+1 ne Golem me pamje nga Deti

€50,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 59

Okazion ne Golem Shitet Apartament 1+1

€750/per m
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 57

Shitet apartament okazion 1+1 L.6 Durres

€41,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 72

Shitet apartament okazion 1+1 plazh Durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 45

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!