Jepet apartament 1+1 me qera ne qender

 • €160
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7317
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Jepet apartament 1+1 me qera ne qender

Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €160

Përmbledhje

Property ID: 7317
 • Apartamente 1+1
 • Tipi Pronës
 • 7317
 • Property ID
 • 1
 • Bedroom
 • 1
 • Bathroom
 • 54

Përshkrimi

Jepet apartament 1+1 me qera ne qender , tek Muzeumi. Apartamenti ndodhet ne zonen me te preferuar te qytetit prane shkollave , farmacive , marketeve etj.

Ndodhet ne katin e 4-et , jo i fundit, ka nje siperfaqe prej 54 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi , 1 salle ndenjeje , 1 ballkon dhe 1 tualet.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.

Shiko prona te ngjashme ,kliko ketu

 

 • Address Rruga Aleksander Goga, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 7317
 • Cmimi: €160
 • Property Size: 54 m²
 • Bedroom: 1
 • Bathroom: 1
 • Tipi Pronës: Apartamente 1+1
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Shitet apartament 1+1 prane qendres

€47,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 73

Jepet me qera apartament 1+1 i kompletuar

€200
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 60

Shitet apartament 1+1 okazion plazh Durres

€38,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 76

Shitet garsoniere 1+1 okazion tek ish URT durres

€25,000
Apartamente 1+1
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 48

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!