Jepet ambient me qera ne qender

 • €250
 • €180
Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4765
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • 2002
 • Year Built

Jepet ambient me qera ne qender

Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €250
 • €180

Përmbledhje

Property ID: 4765
 • Ambjent Comercial
 • Tipi Pronës
 • 4765
 • Property ID
 • 2
 • Bedrooms
 • 1
 • Bathroom
 • 50
 • 2002
 • Year Built

Përshkrimi

Jepet me qera ambjenti prane bulevardit. Ambjenti eshte ne lagjen nr,11. shume prane zonave me kryesore te qytetit si , bulevardit, gjykates, postet, tatimeve etj.
Ambjenti eshte i me ndricim Led i cili ka dhe 2 ambiente te tjera ndihmese me siperfaje rreth 10m dhe 12m.
Ambjenti eshte ne katin 1 teknik, i ngritur nga toka me rreth 5 shkalle.

 

 • Address Rruga Mustafa Varoshi, Durrës, Bashkia Durrës, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • City Durres

Detajet

 • Property ID: 4765
 • Cmimi: €250
 • Property Size: 50 m²
 • Bedrooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Year Built: 2002
 • Tipi Pronës: Ambjent Comercial
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Jepet me qera prane Bulevardit Ambjent Lokali

€750
Ambjent Comercial
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 150

Jepet me qera ambient biznesi Durres L.18

€400
Ambjent Comercial
 • Banjo: 1
 • 200

Ambient me qera prane muzeumit

€400
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

Shitet Ambjent biznesi ne qender prane muzeumit

€80,000
Ambjent Comercial
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • 56

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!