Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

 • €550
Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8946
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2

Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania
 • €550

Përmbledhje

Property ID: 8946
 • Zyra
 • Tipi Pronës
 • 8946
 • Property ID
 • 3
 • Bedrooms
 • 2
 • Bathrooms
 • 150

Përshkrimi

Jepet ambjent me qera ne qender kati 2.
Ambjenti eshte me siperfaqje totale 150m. Organizohet ne 4 ambjente te vencanta dhe 2 tualete.
Eshte i veshur me parket dhe i paisur me te gjitha kushtet bashkohore.
Ka vetrate rreklamuese buze rruge dhe ndodhet pran pallatit te sportit ne Durres.

 • Address Rruga E Dëshmorëve, Durrës, Durrësi, Durrës County, Northern Albania, 2001, Albania

Detajet

 • Property ID: 8946
 • Cmimi: €550
 • Property Size: 150 m²
 • Bedrooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Tipi Pronës: Zyra
 • Statusi Pronës: Me Qira

Informacioni kontaktit

View Listings
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
 • +355696181261+355696181261

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Prona të ngjashme

Ambjent me fasad ne katin e dyte per zyre

€210
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 26

Jepet me qera ambjenti ne qender tek Muzeumi ne Durres

€550
Zyra
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • 103

Jepet me qera ambjent ne katin e dyte

€370
Zyra
 • Dhm: 1
 • Banjo: 1
 • 70

Jepet ambjent me fasade xhami prane Kazazit

€500
Zyra
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • 174

0 Review

Sort by:
Leave a Review

Leave a Review

Compare listings

Compare
Fast Imobiliare
 • Fast Imobiliare
error: Alert: Prone e Fast Immobiliare !!